İstanbulun tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.
Gizli Işık İşleri
Gizli Işık İşleriServis Hizmetleri

Gizli Işık İşleri

İstanbul genelinde gizli ışık işlerinizde zengin gizli ışık çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Temiz işçilik ve uygun fiyatlı hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 

Gizli Işık Ustası

      Yılların deneyimine sahip  Kam Kartonpiyer'in tecrübeli gizli ışık ustaları olarak her türlü gizli ışık işlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 1985 yılından beri bu sektörde çalışmaktayız ve mesleğimizde 33 yılı doldurmanın gururunu yaşıyoruz. Kam Kartonpiyer'in gizli ışık ustaları olarak kaliteli ve temiz işçilikle sizlere hizmet vermekte olup her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Çünkü biliyoruz ki müşteri memnuniyetinin bize getirisi daha büyük olacaktır.

      Kam Kartonpiyer'in gizli ışık ustaları olarak İstanbul'un her yerinde  çalışmaktayız. Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz size en iyi hizmeti sunucağımızdan şüpheniz olmasın.

GİZLİ IŞIK YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Artan Aydınlatma Seçenekleri

Aydınlatma denilince akla ilk gelen klasik aydınlatma yöntemleri olsa da biraz daha detaylı incelediğimizde günümüzde aydınlatma kavramının ve sisteminin giderek daha eğlenceli bir hal aldığıdır. Çeşitli aydınlatma tasarıları ile evlerinizde ve ofisinizde, iş yerlerinizde, merdiven altılarında, binalarınızın dış cephelerinde uygulayabilir ve daha ferah ortamlar elde edebilirsiniz.

Gizli Işık Sistemiyle Daha Şık Bir Görüntü

 Bilhassa son dönemlerde yaygınlaşan gizli ışık sistemi bunlardan biridir. Belirli bir alana ışığı daha güçlü vermek için tavan ve birleşim yerinde belli mesafe içeriye yerleştirilen aydınlatma sistemidir gizli ışık sistemi. Gizli ışık elde etmek için kartonpiyer ile tonoz arasına aydınlatma sistemi yerleştirilir ve soft bir aydınlatma sağlanır. Dekorasyonda önemli unsurlardan biri haline gelen gizli ışık bantları ile şık bir görüntü elde edersiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Uygulandığı ortama şıklık katan gizli ışık uygulaması sırasında dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır.  Kaliteli ve düzgün malzeme kullanılıp işinin hakkını veren ustalarla çalışıldığında gözü yormayan hoş sonuçlar elde edilecektir.  Öncelikle gizli ışık uygulaması nasıl bir ortama uygulanacak bu ortamın büyüklüğü nedir ve buraya nasıl bir model uygulanabilir. Bunlar belirlenirken eleyici olmak gerekir. Sonrasında gizli ışık için uygulanacak alçıpan genişliği belirlenmeli ve hoş görünmeyen görüntülerle karşılaşmamak için teraziye çok dikkat edilmelidir aksi halde eğri, bozuk görüntüler ortaya çıkar.

Ölçülere Çok Dikkat Etmelisiniz

Gizli ışık bandında taşıyıcılar da büyük önem arz eder. Çatlama ihtimaline karşı metal profillerin daha sık olmasına dikkat edilmelidir. Yine vidalama işlemi yapılırken ölçülere çok dikkat edilmeli ki sonrasında sorun çıkmasın. Uzun şeritli uygulamalarda ise belli aralıklarla voltaj girişi verilerek besleme yapılmalı ki sonda kalan ışık sönük kalmasın dikkat edilmezse orantısız ve göze hitap etmekten ziyade gözü yoran bir gizli ışık uygulamasıyla karşılaşırız ayrıca voltajı aşmamak şartıyla büyük güç kaynakları lede zarar vermeyecektir. İşlem sonunda yapılan boyaya da özen gösterilmelidir ki uygulama sonunda boya ve yerleştirilen gizli ışık sistemi birbirini tamamlasın ve daha güçlü bir görüntü elde edilebilsin. Profesyonellerle çalışmanız daha iyi sonuçlara ulaşmanız için ilk şarttır.

Bölgesel

- Ataşehir- Kadıköy- Ümraniye- Sancaktepe- Sultanbeyli- Kartal- Bostancı- Suadiye- Çekmeköy- Göztepe- Üsküdar- Beykoz- Maltepe- Pendik- Tuzla- Bahçelievler- Bakırköy- Bayrampaşa- Beşiktaş- Beylikdüzü- Büyükçekmece- Esenyurt- Fatih- Gaziosmanpaşa- Kağıthane- Küçükçekmece- Sultangazi- Zeytinburnu- Başakşehir- Acıbadem- Acarlar- Avcılar- Şerifali- Samandıra- Kurtköy- Ulus- Mecidiyeköy- Dudullu- Kozyatağı - Koşuyolu - Taşdelen- Acarkent- Alemdağ- Kavacık- Yenidoğan- Küçükyalı- Küçükbakkalköy- Esenşehir- Caddebostan- Libadiye- Altunizade- Çamlıca- Ihlamurkuyu- Çamlık- Erenköy- Kızıltoprak- Yakacık- Zümrütevler- Çakmak