İstanbulun tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan Bölme Duvar

 

ALÇIPAN BÖLME DUVAR

Dekorasyon dünyasının yakaladığı yenilikler ve inovasyon, yaratıcılık ve hayal dünyası ile birleştiğinde ortaya çok daha estetik, kullanışlı ve çeşitli ürünler çıkabilmektedir. Bunlardan biri de yaşam alanlarımıza yaptığımız dokunuşlar ve değişikliklerdir. Sadece evlerimizde değil, iş yerlerimizde, ofislerimizde, dükkânlarımızda, mağazalarımızda da bu tür dokunuşlarla, içinde bulunduğumuz alanı daha kullanışlı ve daha dekoratif hale getirmemiz mümkün. Bu noktada da kuşkusuz alçıpan bölme duvar işimizi kolaylaştıran en önemli araç olmaktadır.

Alçıpan ne işe yarar

Adı üzerinde alçıpan alçıdan üretilen, iki yüzeyinde kâğıt bulunan bir levhadır. Bu alçı levhanın en önemli özelliği ise ses ve ısı yalıtkanlığına sahip olması ve yangına da oldukça dayanıklı olmasıdır. Bu da alçıpana duyulan ilgiyi arttırmış, bu ilgi de alçıpanın kullanım alanını genişletmiştir.  Oldukça ekonomik olan alçıpan duvar, depreme karşı dayanıklı olasıyla da bilinir.

Verimli alanlar yaratabilirsiniz

Az önce yukarıda da saydığım gibi gerek iş yeriniz olsun gerek ise eviniz, alçıpan bölme duvar ile harika dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Diyelim ki, işyerinizde birden fazla çalışanınız var ve masa başı ofis işi ile uğraşıyorsunuz. Ofisiniz oldukça büyük ve tüm çalışanlarınız tek bir alanda çalışıyor. İşte burada alçıpan bölme duvarı devreye koyduğunuzda birkaç odalı, daha kullanışlı ve daha verimli bir dekorasyon elde edebilirsiniz.  Ya da diyelim ki evinizin salonu çok büyük, alçıpan bölme duvarla fazladan bir odaya daha sahip olmanız mümkün.  Odanızla birleşik olan mutfağınızı, odanızdan ayırmak mı istiyorsunuz? Alçıpan bölme duvar burada da işinize en fazla yarayacak yöntem.  Üstelik sadece düz bir duvardan öte, siz hayalinizdeki biçim ve şekli söyleyin, biz sizin için bu hayali gerçeğe dönüştürelim. Alçıpan bölme duvar tercih ederseniz, hem tasarruf eder, hem binanıza aşırı yük getirmemiş, hem daha estetik ve farklı dekorasyonlara imkân tanımış, hem de ses ve ısı yalıtımı özelliği sayesinde çok daha konforlu bir tercih yapmış olursunuz. Özgün ve verimli bir sonuç elde etmek için tercihinizi alçıpandan yana yapın. Sitede yer alan alçıpan duvar bölme ve alçıpan dekorasyon kategorilerinde tecrübelerimizi daha yakından görme şansı bulabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz