İstanbulun tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Alçıpan Niş

Alçıpan Niş

 

 

Alçıpan Niş

Niş Nedir?

Yapılarda kullanılan niş, duvar süslemesi olarak hem kullanışlı hem de görsel öneme sahip, çok eski zamanlardan beri kullanılan mimari bir öğedir.

Niş Kullanılabilen Alanlar

Ortamlardaki görüntü bozukluklarını, dekorasyonun tamamlanmasını, bulunduğunuz ortamdaki kolonları saklanması gibi birçok konuda niş kullanımına başvurulmaktadır. Bu sebeple günümüzde niş kullanımı oldukça revaçtadır.

Niş Modelleri

Modern, avangart, klasik kullanım ve direkt olarak da duvara niş uygulamaları yapılabilmektedir. Özellikle ışıklandırılarak kullanılan nişler, yaşam alanlarınızda sıra dışı bir görüntü sağlayarak gerek dekoratif gerek depolama amaçlı kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları

Ev içlerinde yatak odası, oturma odası, salon, mutfak ve banyo yani kısacası tüm odalarınızda kullanılırken ofis, restoran gibi iş alanlarınızda da kullanımı mümkündür.

Salonunuzda yemek masası arkasında dekoratif amaçlı, oturma odanızda sevmediğiniz bir kolonu saklayıp o alanı değerlendirme amaçlı, yatak odanızda yatak başınızda hem dekoratif hem de raf amaçlı kullanırken oluşan havadan çok memnun kalacaksınız.

Su ve Neme Dayanıklı Nişler

Ayrıca alçıpan nişlerin su ve neme dayanıklı olması sayesinde banyonuzda da dekorasyon ve depolama alanı yaratmak için güvenle tercih edebilirsiniz.

Sitemizi İnceleyerek Sipariş Verebilirsiniz

Bu memnuniyeti sağlamak için güvenle, firmamızın sizler için hazırlamış olduğu siteden sipariş verebilir veya ön bilgi amaçlı sitemizdeki alçıpan niş görsellerini inceleyebilirsiniz ve sizin için uygun olan modeli seçebilirsiniz.

İsteğinize göre seçtiğiniz niş modelini boyayabilir ve dekorasyonunuza daha uygun hale getirebiliriz. Boyama işleminde plastik veya su bazlı bir boya tercih etmek doğru bir seçim olacaktır.

Televizyon ünitesi olarak kullanımı açısından alçıpan niş hem duvara astığınız televizyonunuz için tamamlayıcı bir görev görecek hem de estetik bir hava katacaktır.

Tercihen ölü alanların değerlendirilmesi açısından kolon çevresinde niş uygulamasını tercih ederek değerlendirme yapabilirsiniz.

Nişlerin içinde spot ışıklandırması tercih edebileceğiniz gibi daha dekoratif bir görünüm için ayna,duvar kağıdı ya da doğal taş uygulaması kullanabilir,böylelikle daha spesifik ve size özel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Alçıpan Niş Hizmetimizle Evinizde Fark Yaratabilirsiniz

Siz de evinizde, ofisinizde kısacası hayatınızın her alanında sıra dışı uygulamalarla çevrenize renk katıp dekorasyonunuzu tamamlamak isterseniz alçıpan niş uygulamamız ile dizayn bütünlüğünü sağlayabilir ve ekstra alan yaratabilirsiniz.

Sitemizde yaptığımız alçıpan niş çalışmalarımızı inceleyerek bizimle iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz. İşinin ehli ustalarımızın montajı ile alçıpan nişinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Alçıpan Niş'in Televizyon Ünitesi Olarak Kullanılması

Alçıpan nişler ev dekorasyonunda harika bir görünüm sağlamaktadır. Genellikle televizyon ünitesi şeklinde yapılmakla beraber istenilen her şekilde tasarlanıp uygulanmaya açıktır. Sitemizde genelde tercih edilen alçıpan niş modelleri mevcuttur onları referans alabilirsiniz. Ayrıca sizin istediğiniz şekilde sizin modellerinizide uygulamaktayız. Sizde Kam Kartonpiyerin uzman alçıpan niş usta ekibiyle çalışmak isterseniz iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz