İstanbulun tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Asma Tavan

 

 

ALÇIPAN

Alçıpan kullanımı son yıllarda hayli arttı. Duvarların yapımında artık eski yapı malzemelerin yerine yeni teknik ürünleri almaya başladı. Alçıpan ev inşaat ve dekorasyon sektöründe de yeni gelişmelerden biridir. Bu yenilikleri sizlere karton-piyer.com/ internet sitesi üstünden firmamız temin edecektir.

Sağlıklı

Alçının sağlıklı yapısının altında estetik ve zarafet de sağlaması üstüne olan yoğun ilgiyi getirmektedir. Günümüz teknolojisi ürünü bu kullanışlı yapı malzemesi oldukça rağbet görmektedir.

İki kâğıt arasında alçının kullanılması ile oluşturulmuş alçıpanlar, sağladığı birbirinden güzel katkılar ile günümüzde en fazla tuğla duvar yerine kullanılan yapı malzemeleri arasında bulunmaktadır.

Evlerinizde oluşturacağınız sağlığa uygunluk ve estetik yapısal değişiklikler ile kendini gösterecektir. Her türlü alçıpanın firmamız tarafından temin edebileceksiniz. Tüm kalıplarını ve özel boyutlarını size temin edebilir ve binalarınızda görsel sanat hareketliliği kazandırabiliriz.

Estetik

Yüzeylerin düzgün ve pürüzsüz olmasını istiyorsanız, mekânların dekorasyonlarında aranan malzeme alçıpandır. Binaların hantal ve kaba görünümlü iç duvarlarının yerine kullanılabilen narin ve estetik olan bu ürünü, karton-piyer.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Duvarlarınızın kalınlığını küçültüp, odalarınız gerek ferahlık gerek de genişlik katmak istiyorsanız, aradığınız alçıpan yapımalzemesidir.  Tavandan tabana pürüzsüz yüzeyi ile istenilen hemen her yerde kullanılabilmektedir. Dış duvarların sıva altında yalıtkan sağlanarak kullanıldığı gibi iç duvarlarda kullanılabilmektedir.

Hava Oluşturur

Tavanlarınızı asma şeklinde yapmayı planladığınızda sıva yapımına müsait tek malzemedir. İnsan sağlığına faydası da artı bir özelliği olarak gösterilir. Bakteri üretimine mani yapısı ile ve insan beden PH miktarı ile aynı olması farkını hemen ortaya koymaktadır. Yangın ve deprem yönünden de insan sağlığına katkısı olan bir yapı malzemesidir. Yapısı yanmaya karşı dayanıklı alçıpan, yangına yarım saat dayanabilir. Esnek yapısı itibarı ile de deprem esnasında korunak sağlar. Gerek esnemesi ile gerek de hafif olması ile üstünüze yıkılma ve patlama gibi felaketlere yol açmaz.

Alçıpan yapı malzemesinin evinize sağladığı katkılar arasında, ses ve ısı yalıtımından evlerinizin soluklanmasına kadar birçok özellik sayılabilir. Alçıpanın içeriğinde bulunan su molekül zerrecikleri aracılığı ile hem ortam nem oranına bağlı olarak ortama katkıda bulunur hem de duvarların nefes almasını sağlar. Odanın nem oranı azalınca nem katar, odadaki nem düşünce de verir. Denge unsuru olur. Odaların neminin dengesini sağlar. Tüm dekorasyon ihtiyaçlarınızı karton-piyer.com/ internet sitesi üstünden, firmamızın bir hizmeti olarak edinebileceksiniz.

Alçıpan Çesitleri

Alçıpan ustalığı olarak bu sektörün en iyilerinden olduğumuzu bizimle çalışanar öğrendi sizde öğreneceksiniz.

Alçıpanlar kolay şekillenebilme ve rahat uygulanabilme özelliklerinden dolayı dekorasyonlarda vazgeçilmez bir ürün konumundadır. Alçıpanın uygulama alanına göre birçok çeşidi vardır. Bunlar:

-klasik alçıpan(gri)

-suya dayanıklı (yeşil)

-ateşe dayanıklı(pembe)

vb. gibi birçok çeşiti vardır.

Hizmetlerimiz

Bölgesel

- Ataşehir- Kadıköy- Ümraniye- Sancaktepe- Sultanbeyli- Kartal- Bostancı- Suadiye- Çekmeköy- Göztepe- Üsküdar- Beykoz- Maltepe- Pendik- Tuzla- Bahçelievler- Bakırköy- Bayrampaşa- Beşiktaş- Beylikdüzü- Büyükçekmece- Esenyurt- Fatih- Gaziosmanpaşa- Kağıthane- Küçükçekmece- Sultangazi- Zeytinburnu- Başakşehir- Acıbadem- Acarlar- Avcılar- Şerifali- Samandıra- Kurtköy- Ulus- Mecidiyeköy- Dudullu- Kozyatağı - Koşuyolu - Taşdelen- Acarkent- Alemdağ- Kavacık- Yenidoğan- Küçükyalı- Küçükbakkalköy- Esenşehir- Caddebostan- Libadiye- Altunizade- Çamlıca- Ihlamurkuyu- Çamlık- Erenköy- Kızıltoprak- Yakacık- Zümrütevler- Çakmak